Fout
  • Cannot retrive forecast data in module "mod_sp_weather".

Competitieindeling Senioren 2018

Dinsdag
Dames Dubbel 35+ 3e klasse
Diemen 1
Marian Vijn ©
Beppie Heus-Munier
Annette Tulp
Juliette Ridder-Kraan
Marja Zoon
Mieke Endeveld
Wilma van Arem

Vrijdag
Heren Dubbel 50+ 2e klasse
Diemen 1
Gemengd Dubbel 45+ 2e klasse
Diemen 1
Gemengd Dubbel 45+ 2e klasse
Diemen 2
Henk Magrijn ©
Ko Oostenrijk
Ger Ruiter
Jan Adriaans
Ad Riemslag
Ron Oosterman
Wim Miltenburg ©
John Meuffels
Ina Matthaei
Ingrid Floor


Dick van Haaster ©
Anneke Zijp
Frank van Hogezand
Frans de Haan
Josje Kronenberg-Heijne
Marjan Lechner
Gemengd Dubbel 17+ 3e klasse
Diemen 1
Marion Mörs ©
Peter Ridder
Rudi Bredius
Ilonka Biesbrouck
Richard Heus
Milene Heus
Peter Mörs

Zaterdag
Dames 17+ 1e klasse
Diemen 1
Dames 17+ 3e klasse
Diemen 2
Dames 17+ 4e klasse
Diemen 3
Linda Palmer ©
Eva Magrijn
Denise van Eijl
Serena Verhagen-Heus
Emma Hooft
Jill Ekker

Marianne Titjen ©
Eline Diegenbach
Karin van der Linden
Monique Broerse-Meijer
Suzan van der Linden
Sindy Jansen
Ingrid Jansen
Karin Houkes ©
Annette Lugtenburg
Ingrid Jekel
Christine Vreeburg
Mieke van den Elzen
Hanneke Tanger

Dames Dubbel 35+ 2e klasse
Diemen 1
Dames Dubbel 35+ 2e klasse
Diemen 2
Dames Dubbel 35+ 2e klasse
Diemen 3
Jolanda Bruinsma ©
Ellen Bloksma
Marieke van Tol
Sylvia Sierhuis
Truus Oostenrijk



Lies Sminia ©
Nadia Zandwijken
Marleen van Overbeek
Sylvia Klockenbrink
Mirjam Bremer
Keetje Magrijn
Greetje Veldman
Julliette Ridder
Saskia Creemers ©
Dionne Helmer
Lilian Touw-Kuypers
Ingrid Ruigrok van der Werve




Dames Dubbel 35+ 2e klasse
Diemen 4
Dames Dubbel 35+ 3e klasse
Diemen 5
Ruth van Baaijen ©
Daphne Vuyst-Kostelijk
Felicia van Veenendaal
Gaby Vuijst
Nicole de Lange - Piërlôt
Sandra IJmmegrund


Yvonne Mertens ©
Carolien Hooft-de Meijer
Greet van Langen
Ellis Lourijsen
Els Rienstra
Annette Tulp
Tine Zeilstra
Marjan Breuker
Heren 17+ 1e klasse
Diemen 1
Heren 17+ 4e klasse
Diemen 2
Heren 17+ 4e klasse
Diemen 3
Léon Ellermeijer ©
Willem van Voorst
Erik Capiau
Pedro Azcoitia






Michael Boot ©
Dylan Ekker
Ron Cornelissen
Jan Paul van Breugel
Max Milbredt
Nick Verhagen
Youp Schram
Guido van der Hoeven
Erik Kempes
Sebastian Zakrzewski
Bart Verschuren ©
Bart Litjens
Bas Langelaar
Yahya Latif
Michael van Vliet





Heren 17+ 5e klasse
Diemen 4
Heren 17+ 5e klasse
Diemen 5
Heren Dubbel 35+ 3e klasse
Diemen 1
Richard Ellermeijer ©
Patrick de Vries
Teun de Vos
Herman Munnik
Peter Westerbeek
Floris Koopman
Walter Mansveld ©
Kris Sloot
Leif Petersen
Niels van den Bold
Brian Pekel
Joost Hoogkamer
Paul Ruijg ©
Rene Disseldorp
André van Raalte
Herman Lange
Henk van Weert
Marten Hoekstra
Rene Tiebout
Gemengd 17+ 5e klasse
Diemen 1
Gemengd 17+ 5e klasse
Diemen 2
Jolanda Kamies ©
Mitchell Smith
Martijn Madern
Ellen de Kant
Irene van Berkum
Ingmar Ris
Michel Maarleveld
Julia Groenewold©
Martine van der Linde
Ies Engels
Petra Ellermeijer
Peter Schipper
Richard Lukken
Rafik El Bou Messaoudi
Gemengd Dubbel 35+ 3e klasse
Diemen 1
Gemengd Dubbel 35+ 3e klasse
Diemen 2
Vincent Bruinenberg ©
Frank Overgoor
Wim Sloetjes
Hans Phaf
Ben Elsendoorn
Ria Bruinenberg
Rika van der Moot- Knipmeijer
Greet van Eijsden

Chris Stokkart ©
Arie Martijn Schenk
Carla Schreurs-Willemse
Charles Vrijenhoek
Frank Busselaar
Gertrude de Smalen
Joke Bouma
Leo de Bray
Michael Toornent

Zondag
Dames 4e klasse
Diemen 1
Dames 4e klasse
Diemen 2
Dames 4e klasse
Diemen 3
Esther Langelaar-Engelen ©
Charlotte Maarleveld-Gabriëls
Myrthe van der Zwart
Liesbeth Haesen
Mellany Wagenaar



Iris Mulder-Lanjouw ©
Maaike Westerbeek
Karin van Tol
Jeannette Voogt
Elske Feenstra
Elvira Wiemer-Bakker
Denise Reijgers-Blok
Carola van Dolen
Nanet Sons ©
Annelies Kip-Mollema
Margriet Okkerman
Marije Cornelissen
Mariska Buitenhuis
Petra Ellermeijer


Dames 4e klasse
Diemen 3
Heren 4e klasse
Diemen 1
Sanne Tak ©
Fabienne Kramer
Jessica Eleuteri
Marit Tuin
Roos Heeger
Sacha Dobber
Saskia Doolaege

Youri Ekker ©
Dean Palmer
Dino Stokkart
Nicky Hogendorp
Timo van Roemburg



Gemengd 6e klasse
Diemen 1
Gemengd 7e klasse
Diemen 2
Thijs Delisse ©
Wim Amels
Ivo de Lijster
Roel Beek
Linda Vermaat
Janneke Schippers
Karen Pluimgraaff
Barwago Yusuf Abdi
Lotte Timmerman
Niels van Dam ©
Karlijn Dirks
Davita van Dijk
Leonie Schuitemaker
Artjom Levitski
Daan Schaink



Heren 35+ 2e klasse
Diemen 1
Heren 35+ 4e klasse
Diemen 2
Gemengd 35+ 2e klasse
Diemen 1
Peter Stuifzand ©
Ger van Walsem
Onno Ekker
Jasper Buschgens
Robert Haye



Ad Riemslag ©
Jacques Groen
Marcel Schilders
Rik Breuker
Ron Oosterman
Ruud Minnema


Richard de Boer ©
Jan Bosveld
Marian Vijn
Marie Lou Ruhe
Jacqueline Vermeulen
Nico Droog
Ruud de Boer
Marianne de Boer-Pereira

 Hoofdsponsor


 

 Subsponsors