Fout
  • Cannot retrive forecast data in module "mod_sp_weather".

Competitieindeling Najaar 2016

Vrijdag Middag
Dames Dubbel 50+ 2e klasse
Diemen 1
Marian Vijn ©
Beppie Heus-Munier
Annette Tulp
Juliette Ridder-Kraan
Mieke Endeveld
Marie Lou Ruhe

Vrijdag Avond
Dames Dubbel 17+ 3e klasse
Diemen 1
Dames Dubbel 35+ 3e klasse
Diemen 1 

Ruth van Baaijen ©
Sandra IJmmegrund
Felicia van Veenendaal
Daphne Vuyst-Kostelijk
Gaby Vuijst
Nicole de Lange - Piërlôt

Iris Mulder-Lanjouw
Maaike Westerbeek
Carola van Dolen
Jeannette Voogt

Elske Feenstra
Elvira Wiemer-Bakker
Denise Reijgers-Blok
Gemengd Dubbel 17+ 3e klasse
Diemen 1
Gemengd Dubbel 35+ 3e klasse
Diemen 1
Ferial el bou Messaouidi ©
Amber Schipper
Skander el bou Messaoudi
Peter Schipper




Marion Mörs ©
Peter Ridder
Rudi Bredius
Yolanda van der Horst
Milene Heus
Peter Mörs
Ilonka Biesbrouck
Richard Heus

Zaterdag
Dames Dubbel 17+ 3e klasse
Diemen 1
Dames Dubbel 17+ 3e klasse
Diemen 2
Dames Dubbel 17+ 4e klasse
Diemen 3
Jolanda Bruinsma ©
Ellen Bloksma
Marieke van Tol
Sylvia Sierhuis
Truus Oostenrijk

Mirjam Bremer ©
Nadia Zandwijken
Lies Sminia
Eveline Koekkoek
Marleen van Overbeek
Sylvia Klockenbrink
Karin Houkes ©
Annette Lugtenburg
Ingrid Jekel
Christine Vreeburg
Mieke van den Elzen
Eline Uitvlugt
Dames Dubbel 17+ 4e klasse
Diemen 4
Heren 17+ 1e klasse
Diemen 1
Heren Dubbel 17+ 2e klasse
Diemen 1 

Carla Schreurs-Willemse ©
Annette Tulp
Caroline Hooft-de Meijer
Charlotte Maarleveld-Gabriëls
Ellis Lourijssen
Liesbeth Haesen
Yvonne Mertens

Léon Ellermeijer ©
Willem van Voorst
Erik Capiau
Pedro Azcoitia
Steffen Buskens



Michael Boot ©
Dylan Ekker
Ron Cornelissen
Jan Paul van Breugel
Max Milbredt
Nick Verhagen
Youp Schram
Erik Kempes
Heren Dubbel 17+ 2e klasse
Diemen 2
Heren Dubbel 17+ 3e klasse
Diemen 3
Heren Dubbel 17+ 3e klasse
Diemen 4
Peter Stuifzand ©
Ger van Walsem
Onno Ekker
Jasper Buschgens
Robert Haye
Edwin Veldman

Bart Verschuren ©
Anton Tijdens
Bas Langelaar
Yahya Latif
Michael van Vliet
Wilco van der Pol

Herman Munnik ©
Patrick de Vries
Teun de Vos
Richard Ellermeijer
Jeff Tjon
Sebastian Zakrzewski

Gemengd 17+ 3e klasse
Diemen 1
Gemengd 17+ 4e klasse
Diemen 2 

Thijs Delisse ©
Wim Amels
Ivo de Lijster
Roel Beek
Linda Vermaat
Maaike de Reuver
Karen Pluimgraaff
Barwago Yusuf Abdi
Julia Groenewold ©
Petra Ellermeijer
Rafik El Bou Messaoudi
Bram van der Vlugt
Richard Lukken



Gemengd Dubbel 17+ 3e klasse
Diemen 1
Gemengd Dubbel 17+ 3e klasse
Diemen 2
Kees Verhoeven ©
Ap de Meyer
Marten Hoekstra
Martine van der Linde
Mieke Endeveld
Susan van der Hilst
Ellen van Oosterhout


Vincent Bruinenberg ©
Frank Overgoor
Wim Sloetjes
Hans Phaf
Ben Elsendoorn
Ria Bruinenberg
Ligia Mossel
Rika van der Moot- Knipmeijer
Greet van Eijsden

Zondag
Dames 17+ 4e klasse
Diemen 1
Paola Mioch-Stroombergen ©
Ingrid Ruigrok van der Werve
Ies Engels
Myrthe van der Zwart
Esther Langelaar-Engelen
Mellany Wagenaar

 Hoofdsponsor


 

 Subsponsors